رضا امینی عصر امروز در آیین افتتاح یادمان سردار شهید علی هاشمی و شهدای اهواز گفت: شهدای این مرز و بوم مدعی اصلی کم‌کاری مسئولان هستند و بر گردن همه ما حق دارند.

نگرش امروز – امینی شهردار اهواز افزود: این باعث افتخار من است که در نخستین مراسم عمومی که در آن حضور دارم، مراسم افتتاحیه یادمان شهدای اهواز است که توفیقی شد که با این شهدای بزرگوار تجدید میثاق کنیم.

وی تصریح کرد: شهدا از مدیران و مسئولان شهری و استانی انتظار دارند که با مدیریت صحیح و خردمندانه مشکلات و مسائل مردم این خطه شهید پرور را حل کنند چراکه وضعیت فعلی این شهر، در شأن مردم اهواز نیست.

شهردار اهواز گفت: شهدای این مرز و بوم مدعی اصلی کم‌کاری مسئولان هستند و بر گردن همه ما حق دارند.

امینی با اشاره به حجم بالای مسائل و مشکلات شهر اهواز بیان داشت: مسائل مردم این شهر بسیار زیاد است و به تنهایی و بدون کمک مردم و مدیران خدوم، نمی‌توان قدمی از قدم برداشت، لذا دست یاری به سوی مردم دراز می‌کنم.

شهردار اهواز با اشاره به دوستی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی با شهید سردار علی هاشمی، بیان داشت: شهید سلیمانی تا پیش از شهادتشان پیگیر افتتاح این یادمان شهید بودند که قول حضور در این مراسم را نیز به مردم استان دادند.

وی افزود: با این نظر که سردار سلیمانی هیچ گاه قول خودشان را فراموش نمی‌کردند لذا اکنون در این مراسم شاهد بر ما هستند و اولین مدعیان اصلی بر همه مدیران شهری در صورت کم‌ و کاستی و سهل انگاری در امور مدیریت خود، آنها هستند.

 

 

پیام شهروندی اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز

پرسنل خدوم شهرداری، شهر را تمیز می‌کنند و شهروندان فهیم آن را پاکیزه نگه می‌دارند.