عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: بی نظمی مدیریتی و ضعف عملکردها از گذشته تا کنون باعث مشکلاتی در حوزه های مختلف شده و نباید همه چیز را به برجام گره زد.

نگرش نیوز – شهریار حیدری نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان غرب اظهار داشت: برجام و به دنبال آن تحریم ها بخشی از مشکلات کشور را رقم زده است و شاید تنها ۳۰ تا ۴۰ درصد مشکلات مربوط به تحریم است.

وی افزود: اعتقاد داریم اگر به توان داخلی و ظرفیت های ملی توجه شود و از امکانات بومی استفاده کنیم می توانیم از تحریم هایی سخت تر و شدید تر هم عبور کنیم و اگر تا امروز این سیاست را در پیش گرفته بودیم وضعیت ما به مراتب مطلوبتر بود.

حیدری تصریح کرد: تحریم و مذاکرات نباید توجیهی برای مدیران ناتوان و ضعیف شود در حالی که توان داخلی کشور در شرایطی است که می توان معیشت مردم و نظامات اداری را با مدیریت درست اصلاح کرد.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلان غرب خاطر نشان کرد: دنیا به غرب و برجامیان خلاصه نمی شود و ملت ایران هم توانمندتر از آن است که نگاهش را به غرب بدوزد و خود را به آنها پیوند دهد، کشوری با ظرفیت های فراوان و امکانات وسیع اگر صحیح مدیریت شود بی شک از گردنه های خطرناک تری عبور می کنند.

  • منبع خبر : خانه ملت