شیوا قاسمی‌پور درباره کمبود سرانه آسفالت روستایی در شهرستان سروآباد،گفت: تزریق اعتبارات ملی برای افزایش این سرانه بسیار ضروری  است.

نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس  شورای اسلامی گفت: در سفر به روستاهای هزارخانی و گوشخانی سروآباد از نزدیک مشکلات و مطالبات مردم این خطه از شهرستان سروآباد را مورد ارزیابی و بررسی قرار گرفت.

رئیس مجمع نمایندگان کردستان با اشاره به کمبود سرانه آسفالت روستایی در شهرستان سروآباد، تزریق اعتبارات ملی برای افزایش این سرانه بسیار ضروری خواند و افزود: در طی سال‌های گذشته تلاش‌های بسیار زیادی در این راستا انجام شده که قطعا در آینده خبرهای مسرت بخشی بخشی از آلام کم‌کاری‌های گذشته را کاهش خواهد داد.

وی  ادامه داد: درحال حاضر ماشین‌آلات راهداری در حال انجام عملیات عمرانی تسطیح و آماده‌سازی جاده روستای هزارخانی جهت آسفالت در سال آینده هستند که امیدواریم به زودی محقق شود.

قاسمی‌پور در جمع مردم  روستای گوشخانی از پیگیری اجرای طرح هادی در این روستا خبر داد و یادآورشد: برابر وعده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی عملیات عمرانی اجرای طرح هادی، آسفالت مسیر خاکی روستا و دیوار حائل آن در سال آتی آغاز خواهد شد.

  • منبع خبر : خبرگزاری خانه ملت