سرپرست فرمانداری مریوان گفت: اگرچه رسیدگی به کار ارباب رجوع وظیفه مدیران است اما نباید دچار روزمرگی شوند، بلکه نیاز است چالش‌های حوزه کاری خود را رفع و زمینه رضایت مردم را فراهم کنند.

نگرش امروز – اسماعیل احمدی امروز در جلسه شورای اداری مریوان اظهار داشت: ما از مدیران کار می خواهیم، چرا که صحبت‌های شعارگونه و آرمان گرایانه به درد مردم نمی‌خورد.

وی با اشاره به مردمی بودن دولت سیزدهم، ارتباط مدیران با مردم را ضروری دانست و افزود: هفته آینده بنده اولین جلسه دیدار مردمی را خواهم داشت و مدیران دستگاه ها نیز باید این رویه را در پیش بگیرند.

سرپرست فرمانداری مریوان خواستار دیدار مدیران با خانواده های شهدا و توجه به آنان شد و اضافه کرد: فراهم کردن زمینه اشتغال هم باید از مهمترین رویکردهای دستگاه ها و مدیران باشد.

احمدی بر لزوم تلاش برای تحقق شعار سال تاکید کرد و گفت: در نیمه اول امسال، پارک علم و فناوری مریوان به بهره برداری می رسد تا به بستری برای فعالیتهای تولیدی دانش بنیان جوانان این شهرستان تبدیل شود.

وی از مدیران خواست حواشی را رها کرده و به فکر کار و خدمت به مردم باشند و ادامه داد: توسعه اصلی ترین موضوع و رویکرد بنده و مدیران این شهرستان است و این مهم با توجه به ظرفیت های فرهنگی، انسانی و محلی قابل تحقق است.

سرپرست فرمانداری مریوان با بیان اینکه از ظرفیت های این شهرستان به خوبی استفاده نشده است، افزود: معتقدم توسعه با محوریت مردم و علاقه مندی و مطالبات آنان اتفاق می افتد.

احمدی با اشاره به اینکه فرصت آزمون و خطا نداریم، اظهار داشت: باید کارها را جلو برد، چرا که این مردم شایسته این همه مشکل و عقب ماندگی و گرفتاری نیستند و مدیرانی که توسعه محور فکر نکنند، جایی در ادارات شهرستان ندارند.

شهرستان مریوان در ۱۱۰ کیلومتری غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.

 

  • نویسنده : علی بیگی
  • منبع خبر : ایرنا