با توجه به فعالیت‌های شهرداری اهواز در خصوص مدیریت و نظارت بر حمل‌ونقل و ترافیک شهر اهواز، فرید کریمی زاده رئیس‌پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان خوزستان با ارسال لوح تقدیری از شهردار اهواز و مجموعه مدیریت شهری تقدیر و تشکر کرد.

نگرش امروز – متن پیام رئیس پلیس‌راهور فرماندهی انتظامی استان خوزستان به شرح ذیل است:

خدمت ایمان را بر لوح جان و ضمیرهای پاک حک می‌کند و ندای فطرت را به گوش همه می‌رساند. شما نیز با پذیرش این مسئولیت نام خویش را در واژه مقدس خدمت ثبت کردید.

ارتقا و توسعه انضباط ترافیکی، کاهش چشمگیر حوادث و سوانح رانندگی و جان‌باختگان ناشی از آن و اجرای موفق برنامه‌ها و قوانین در پرتو عنایت الهی حاصل برنامه‌ریزی هدفمند، مدیریت و نظارت صحیح و همت و تلاش مضاعف شما و همکاران گرامیتان بوده که آن شهر بر اساس دستورالعمل ارزیابی عملکرد پلیس‌راهور فرماندهی انتظامی استان‌های سراسر کشور در سال هزار و چهارصد موفق به کسب رتبه اول در کاهش تلفات جانی در کشور گردیده.

بدین‌وسیله ضمن قدردانی از خدمات ارزشمند و تلاش شایسته جناب‌عالی توفیقات روزافزون شما عزیزان را تحت توجهات حضرت بقیهالله‌الاعظم(عج) و پیروی از وصایای رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام‌خمینی (ره) تحت زعامت حکیمانه فرمانده معظم کل قوا حضرت آیهالله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) از درگاه ایزد منان مسئلت می‌نمایم.

 

پیام شهروندی اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز

وجود شهری زیبا، مستلزم تعاون و  همکاری افراد آن جامعه است.