تغییرات در ادارات کل ورزش و جوانان استان‌ها همچنان ادامه دارد.

نگرش نیوز – هفته گذشته بود که وزارت ورزش، مجتبی جانعلی را به عنوان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان البرز منصوب کرد. از سوی دیگر گفته می‌شود که این تغییرات ادامه‌دار خواهد بود و حتی از حسن رنگرز به عنوان گزینه قطعی مدیرکلی ورزش و جوانان استان مازندران یاد می‌شود. رنگرز در حال حاضر سرپرست دفتر استعدادیابی وزارت ورزش است و از پیشکسوتان مطرح کشتی ایران محسوب می‌شود که سوابق مدیریتی وی بسیار پربار بوده و حتی در مقطعی نایب رئیسی فدراسیون کشتی را نیز تجربه کرده است و به نظر می‌رسد طی چند روز آینده مراسم معارفه وی برگزار شود.

حمید بنی‌تمیم که او هم جزو خانواده کشتی ایران است و سابقه نایب رییسی و سرپرستی فدراسیون کشتی را دارد هم گزینه مدیرکلی ورزش و جوانان استان خوزستان است و گفته می‌شود که وی نیز شانس بالایی برای قبول این سمت دارد. بنی‌تمیم در شرایط کنونی به عنوان مدیرکل همگانی وزات ورزش مشغول به کار شده است.

احتمال اینکه حمید سیفی برای مدیرکلی ورزش و جوانان استان همدان معرفی شود نیز بسیار زیاد است. نام امیری خراسانی که در حال حاضر سرپرست فدراسیون پرورش اندام است هم برای مدیرکلی ورزش خراسان رضوی مطرح شده است.

در این بین در خصوص گل محمدی مدیر کل ورزش تهران نیز شایعاتی مطرح است و گفته می‌شود، پریچهره از مدیران وزارت ورزش گزینه اصلی جایگزینی وی به حساب می‌آید.

باید دید در فاصله چند ماه مانده به پایان دولت، تغییرات در ادارات کل ورزش و جوانان استان‌ها به چه شکل خواهد بود. هرچند به نظر می‌رسد برخی از روسای هیئت‌ها بلافاصله بعد از جدایی از هیئت مربوطه با مسائل بسیار عجیب و غریبی روبرو شوند که بازتاب این اخبار در نهایت واقعیت جدایی این نفرات را برملا خواهد کرد.