نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرستان‌های ایذه و باغملک زمینه‌های خوبی برای اشتغال دارد، حوزه گردشگری یکی از آنهاست ولی متاسفانه هیچ اقدامی از سوی مسئولین در راستای کشف مناطق گردشگری و توسعه آن صورت نگرفته است.

نگرش نیوز – عبدالله ایزدپناه؛ نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی گفت: مهم‌ترین مشکل حوزه انتخابیه بنده، مشکل بیکاری است، در این منطقه هیچ زمینه‌ای برای اشتغال فراهم نشده و مردم‌ به صورت سنتی و چنانچه زمینی برای کشت و یا دامپروری داشته باشند به کار مشغولند، در زمینه صنعت و اشتغال پایدار هیچ اقدام مثبتی انجام نشده است.

وی افزود: شهرستان‌های ایذه و باغملک زمینه‌های خوبی برای اشتغال دارد، یکی از این زمینه ها؛ حوزه گردشگری است ولی متاسفانه هیچ اقدامی از سوی مسئولین در راستای کشف مناطق گردشگری و توسعه آن صورت نگرفته است و گلایه ما از وزارت گردشگری در این خصوص است که عملکرد بسیار ضعیفی داشته است.

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در منطقه ما هم آب و هم زمین کشاورزی وجود دارد ولی زمین‌های اطراف سد کارون ۳ از بی آبی رنج میبرند و همچنین هیچ مهار‌آبی از ۵ رودخانه شهرستان باغملک صورت نگرفته و کشاورزان به صورت سنتی کارشان را ادامه میدهند.

ایزدپناه تاکید کرد: مشکل دیگر حوزه‌های انتخابیه بنده، نامناسب بودن شرایط جاده هاست که سالانه صدها کشته و زخمی به جای میگذارد، البته خدمات ارزشمند دولتها طی این ۴۰ سال در ایذه و باغملک شایسته تقدیر است ولی در قیاس با سایر نقاط کشور؛ شاهد یک نوع بی عدالتی در حوزه توزیع منابع هستیم.